farmOS (3.2.4) - en to ca translation catalogue (173 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: value
ca: valor

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Public
ca: Públic

en: more
ca: més

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Priority
ca: Prioritat

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Test
ca: Prova

en: Logs
ca: Registres

en: Weight
ca: Pes

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: root
ca: arrel

en: Parents
ca: Pares

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Modules
ca: Mòduls

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Files
ca: Fitxers

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Area
ca: Àrea

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Count
ca: Quantitat

en: Conditions
ca: Condicions

en: Link to URL
ca: Enllaç a la URL

en: active
ca: actiu

en: Categorize
ca: Categoritza

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Advanced
ca: Avançat

en: Volume
ca: Volum

en: Plain text
ca: Text pla

en: Owner
ca: Propietari

en: Manufacturer
ca: Fabricant

en: Method
ca: Mètode

en: Other
ca: Altres

en: Basic
ca: Bàsic

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Operator
ca: Operador

en: Flag
ca: Bandera

en: Operation
ca: Operació

en: Threshold
ca: Llindar

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Condition
ca: Condició

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Source
ca: Font

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Activity
ca: Activitat

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Map
ca: Mapa

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Negate
ca: Nega

en: Unit
ca: Unitat

en: Units
ca: Unitats

en: People
ca: Gent

en: Product type
ca: Tipus de producte

en: Reference
ca: Referència

en: Parent terms
ca: Termes pare

en: Permissions
ca: Permisos

en: Plugin
ca: Connector

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Product
ca: Producte

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: Testing
ca: Proves

en: Standard
ca: Estàndard

en: Assets
ca: Equips

en: Output format
ca: Format de sortida

en: Assign
ca: Assigna

en: Increment
ca: Incrementa

en: Decrement
ca: Decrementa

en: Allowed values
ca: Valors permesos

en: File upload failed.
ca: Ha fallat la càrrega del fitxer.

en: Permission
ca: Permís

en: Rate
ca: Impost

en: Purchase date
ca: Data de la compra

en: Columns
ca: Columnes

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: Or
ca: O

en: About
ca: Detalls

en: Reports
ca: Informes

en: Column
ca: Columna

en: Popup
ca: Emergent

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Metric
ca: Mètric

en: Ratio
ca: Ràtio

en: Output
ca: Sortida

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Rating
ca: Valoració

en: Notification settings
ca: Paràmetres de notificació

en: Private key
ca: Clau privada

en: Relations
ca: Relacions

en: System of measurement
ca: Sistema de mesura

en: Flags
ca: Marcadors

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Sex
ca: Sexe

en: Current location
ca: Localització actual

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Maintenance
ca: Manteniment

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Numeric
ca: Numèric

en: Season
ca: Temporada

en: And
ca: I

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: The installation has encountered an error.
ca: La instal·lació ha trobat un error.

en: Installed %module module.
ca: S'ha instal·lat el mòdul %module.

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
ca: Els termes es mostren per ordre de pes creixent.

en: Geometry
ca: Geometria

en: Structure
ca: Estructura

en: Serial number
ca: Número de sèrie

en: Seeding
ca: Sembra

en: The email address %mail is not valid.
ca: L'adreça de correu electrònic %mail no és vàlida.

en: Water
ca: Aigua

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: Equipment
ca: Equipament

en: Group membership
ca: Membres del grup

en: Display the label of the referenced entities.
ca: Mostra l'etiqueta de les entitats referenciades.

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: Asset type
ca: Tipus de bé

en: Custom output for TRUE
ca: Sortida personalitzada per al valor VERTADER

en: Custom output for FALSE
ca: Sortida personalitzada per al valor FALS

en: Observation
ca: Observació

[ctx: Plural]
en: Disabled
ca: Inhabilitats

[ctx: Plural]
en: Enabled
ca: Habilitat

en: Crop family
ca: Família del conreu

en: How was this input applied?
ca: Com es va aplicar aquesta entrada?

en: Planting
ca: Plantació

en: Maintain the types of content available and the fields that are associated with those types.
ca: Manteniu els tipus de contingut disponibles i els camps associats a aquests tipus.

en: US/Imperial
ca: Americà/imperial

en: Transplanting
ca: Transplantaments

en: Movement
ca: Moviment

en: Birth
ca: Naixement
