farmOS (3.3.0) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Images
br: Skeudennoù

en: Status
br: Statud

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: Filter
br: Sil

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Plugin
br: Lugant

en: About
br: Diwar-benn

en: Language settings
br: Arventennoù yezh

en: The email address %mail is not valid.
br: Anwiriek eo ar chomlec'h postel %mail.
