farmOS (3.3.0) - en to gl translation catalogue (139 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: value
gl: valor

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Public
gl: Público

en: more
gl: máis

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Enabled
gl: Activado

en: Comments
gl: Comentarios

en: Priority
gl: Prioridade

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Test
gl: Proba

en: Logs
gl: Rexistros

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: root
gl: raíz

en: Parents
gl: Pais

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Modules
gl: Módulos

en: Notes
gl: Notas

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Files
gl: Ficheiros

en: Expanded
gl: Expandida

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Area
gl: Área

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Revisions
gl: Revisión

en: Count
gl: Contar

en: Conditions
gl: Condicións

en: Link to URL
gl: Ligazón a URL

en: active
gl: activo

en: Categorize
gl: Categorizar

en: Authored by
gl: Creado por

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Owner
gl: Propietario

en: Method
gl: Método

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Other
gl: Outro

en: Basic
gl: Básico

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Operator
gl: Operador

en: Operation
gl: Operación

en: Threshold
gl: Umbral

en: Condition
gl: Condición

en: Authored on
gl: Creado en

en: Source
gl: Orixe

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Map
gl: Mapa

en: Location settings
gl: Configuración da localización

en: Map type
gl: Tipo de mapa

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: People
gl: Persoas

en: Product type
gl: Tipo de produto

en: Reference
gl: Referencia

en: Parent terms
gl: Termos pais

en: Permissions
gl: Permisos

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Product
gl: Produto

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado

en: Testing
gl: Probando

en: Standard
gl: Estándar

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Assign
gl: Asignar

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Increment
gl: Incremento

en: Decrement
gl: Decremento

en: Allowed values
gl: Valores permitidos

en: Permission
gl: Permiso

en: Rate
gl: Valoración

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: Or
gl: Ou

en: About
gl: Información

en: Reports
gl: Informes

en: Column
gl: Columna

en: Popup
gl: Emerxente

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: Output
gl: Saída

en: Speed
gl: Velocidade

en: Behavior settings
gl: Axustes de comportamento

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Rating
gl: Valoración

en: Private key
gl: Clave privada

en: Relations
gl: Relacións

en: System of measurement
gl: Opcións predefinidas polo sistema

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Bundle
gl: Paquete

en: Revision information
gl: Información da revisión

en: Locations
gl: Ubicacións

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Numeric
gl: Numérico

en: And
gl: E

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: The installation has encountered an error.
gl: Aconteceu un erro na instalación.

en: Installed %module module.
gl: Modulo %module instalado.

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
gl: Os termos móstranse en orde ascendente polo seu peso.

en: Structure
gl: Estrutura

en: Needs review
gl: Precisa revisión

en: Serial number
gl: Número de serie

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: The email address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo electrónico %mail non é válido.

en: Custom output for TRUE
gl: Personalizar saída para verdadeiro

en: Custom output for FALSE
gl: Personalizar saída para FALSO
