farmOS (3.3.1) - en to af translation catalogue (68 entries)

en: Images
af: Beelde

en: value
af: waarde

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Public
af: Publiek

en: more
af: meer

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Priority
af: Prioriteit

en: Quantity
af: Aantal

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Test
af: Toets

en: Logs
af: Logboeke

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Help text
af: Hulpteks

en: root
af: basis

en: Parents
af: Voorgangers

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Continue
af: Gaan voort

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Configuration saved.
af: Konfigurasie is gestoor.

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Revisions
af: Weergawes

en: active
af: aktief

en: Categorize
af: Kategoriseer

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Method
af: Metode

en: Other
af: Ander

en: User login
af: Aanmelding

en: Operation
af: Operasie

en: Authored on
af: Geskep op

en: Source
af: Bron

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Workflow
af: Werksvloei

en: People
af: Mense

en: Parent terms
af: Voorgangerterme

en: Permissions
af: Regte

en: Product
af: Produk

en: Tasks
af: Take

en: Permission
af: Permissie

en: Reports
af: Verslae

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Language settings
af: Taalverstellings

en: The installation has encountered an error.
af: Die installasie het teëspoed opgetel.

en: Structure
af: Struktuur
