farmOS (3.3.2) - en to az translation catalogue (97 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Help text
az: Kömək mətni

en: root
az: əsas

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Modules
az: Modullar

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Continue
az: Davam et

en: Files
az: Fayllar

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Area
az: Sahə

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Location
az: Məkan

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Count
az: Say

en: active
az: aktiv

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Advanced
az: Əlavə

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Owner
az: Sahib

en: Other
az: Digər

en: Basic
az: Əsas

en: User login
az: Loqin

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Source
az: Mənbə

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Map
az: Xəritə

en: Workflow
az: İş axını

en: Negate
az: İnkar et

en: People
az: İnsan

en: Reference
az: Istinad

en: Parent terms
az: Ana terminlər

en: Permissions
az: İcazələr

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Testing
az: Test

en: Standard
az: Standart

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Permission
az: İcazə

en: Columns
az: Sütunlar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Emails
az: E-poçtlar

en: Or
az: Və ya

en: About
az: Haqqında

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Column
az: Sütun

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Notification settings
az: Bildiriş parametrləri

en: Relations
az: Əlaqələr

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: And
az: və

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: The installation has encountered an error.
az: Quraşdırma xəta ilə üzləşdi.

en: Installed %module module.
az: %module modulu quraşdırılıb.

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
az: Şərtlər çəkiyə görə artan qaydada göstərilir.

en: Structure
az: Struktur

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin
