farmOS (3.3.2) - en to ku translation catalogue (78 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: value
ku: نرخ

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: root
ku: ڕەگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Configuration saved.
ku: شێوەپێدان پاشەکەوت کرا.

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Count
ku: ژمارە

en: active
ku: چالاکە

en: Categorize
ku: هاوپۆل کردن

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Owner
ku: خاوەن

en: Other
ku: هیتر

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Operation
ku: کردار

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: People
ku: خەڵک

en: Parent terms
ku: واژە باوانەکان

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Assign
ku: پێسپاردن

en: Tasks
ku: ئەرکەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Or
ku: یان

en: About
ku: دەربارە

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Relations
ku: پەیوەندییەکان

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Revision information
ku: زنیاریی پێداچوونەوە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان

en: The installation has encountered an error.
ku: دامه‌زراندن کێشه‌یه‌کی دۆزییه‌وه‌

en: Installed %module module.
ku: مۆدیولی %module دامەزرێنرا.

en: Structure
ku: پێکهاتە
