farmOS (3.3.2) - en to lv translation catalogue (136 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: value
lv: vērtība

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Public
lv: Publisks

en: more
lv: vairāk

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Quantity
lv: Skaits

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Test
lv: Tests

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: root
lv: sakne

en: Parents
lv: Vecāki

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Time
lv: Laiks

en: Setup
lv: Iestatīšana

en: View
lv: Skatīt

en: Modules
lv: Moduļi

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Files
lv: Faili

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Area
lv: Apgabals

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Count
lv: Skaits

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: active
lv: aktīvs

en: Categorize
lv: Piešķirt kategoriju

en: Authored by
lv: Autors

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Model
lv: Modelis

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Method
lv: Veids

en: Other
lv: Citi

en: Basic
lv: Pamata

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Pressure
lv: Spiediens

en: Operator
lv: Operators

en: Operation
lv: Operācija

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Source
lv: Avots

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Map
lv: Karte

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Units
lv: Vienības

en: People
lv: Cilvēki

en: Reference
lv: Atsauce

en: Parent terms
lv: Vecāktermini

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Product
lv: Prece

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Testing
lv: Testēšana

en: Standard
lv: Standarta

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Assign
lv: Piešķirt

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: Permission
lv: Atļauja

en: Rate
lv: Likme

en: Purchase date
lv: Pirkuma datums

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: Emails
lv: E-pasti

en: Or
lv: Vai

en: About
lv: Par

en: Reports
lv: Atskaites

en: Column
lv: Kolonna

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Metric
lv: Metrisks

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Rating
lv: Reitings

en: Notification settings
lv: Paziņojumu iestatījumi

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: Relations
lv: Radniecība

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: And
lv: Un

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: The installation has encountered an error.
lv: Instalācijas laikā notika kļūda.

en: Installed %module module.
lv: Uzstādīts %module modulis.

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
lv: Termini tiek attēloti augošā secībā, balstoties uz svarojumu.

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Edit URL
lv: Labot URL

[ctx: Plural]
en: Disabled
lv: Atspējoti
