farmOS (3.3.3) - en to dz translation catalogue (49 entries)

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Access control
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཚད་འཛིན་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: root
dz: རྩ་བ།

en: Parents
dz: རྩ་ལག་ཚུ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Configuration saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་ནི་འདི་སྲུང་ནུག

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: Categorize
dz: དབྱེ་རིམ་བཟོ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Create new revision
dz: བསྐྱར་ལོག་གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: Parent terms
dz: རྩ་ལག་ཐ་སྙད་ཚུ།

en: Permission
dz: གནང་བ།
