farmOS (3.3.3) - en to hr translation catalogue (107 entries)

en: Images
hr: Slike

en: value
hr: vrijednost

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Public
hr: Javno

en: more
hr: više

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: Priority
hr: Prioritet

en: Quantity
hr: Količina

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: root
hr: korijen

en: Parents
hr: Nadređeni

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Time
hr: Vrijeme

en: Setup
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Modules
hr: Moduli

en: Notes
hr: Bilješke

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: Files
hr: Datoteke

en: Expanded
hr: Prošireno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Area
hr: Područje

en: Configuration saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Revisions
hr: Revizije

en: Count
hr: Broj

en: active
hr: aktivan

en: Categorize
hr: Kategoriziraj

en: Authored by
hr: Autor

en: Advanced
hr: Napredno

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Method
hr: Metoda

en: Other
hr: Ostalo

en: Basic
hr: Osnovno

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Pressure
hr: Tlak zraka

en: Override
hr: Nadvladaj

en: Operation
hr: Operacija

en: Threshold
hr: Prag

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Source
hr: Izvor

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Workflow
hr: Tijek

en: People
hr: Korisnici

en: Parent terms
hr: Nadređeni pojmovi

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Product
hr: Proizvod

en: Testing
hr: Testiranje

en: Standard
hr: Standardno

en: Assign
hr: Dodijeli

en: Tasks
hr: Zadaće

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Or
hr: Ili

en: About
hr: Opis

en: Reports
hr: Izvješća

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Notification settings
hr: Postavke obavijesti

en: Relations
hr: Odnosi

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Numeric
hr: Brojčano

en: Language settings
hr: Postavke jezika

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: The installation has encountered an error.
hr: Došlo je do pogreške tijekom instalacije.

en: Installed %module module.
hr: Instaliran %module modul.

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
hr: Uvjeti koji se prikazuju u uzlaznom redosljedu složeni su po težini.

en: Structure
hr: Struktura

en: Edit URL
hr: Uredi URL
