farmOS (3.3.3) - en to ug translation catalogue (61 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: value
ug: قىممىتى

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Test
ug: سىناق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Configuration saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Categorize
ug: كاتىگورىيىگە ئايرىش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Other
ug: باشقا

en: User login
ug: كىرىش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Source
ug: مەنبە

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: People
ug: ئەزالار

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Testing
ug: سىناش

en: Assign
ug: تەڭشەش

en: Tasks
ug: ۋەزىپە

en: Rate
ug: باھا

en: Or
ug: ياكى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Reports
ug: دوكلات

en: Meta
ug: تىزىملىك

en: Maintenance
ug: ئاسراش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Language settings
ug: تىلنى تەڭشەش

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى
