farmOS (3.4.0) - en to km translation catalogue (86 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: value
km: តម្លៃ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Parents
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Files
km: ឯកសារ

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Configuration saved.
km: បានរក្សាទុក​ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Count
km: រាប់

en: active
km: សកម្ម

en: Categorize
km: ដាក់​​ជា​ប្រភេទ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: People
km: មនុស្ស

en: Parent terms
km: ពាក្យ​មេ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Assign
km: កំណត់

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Or
km: ឬ

en: About
km: អំពី

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Relations
km: ទំនាក់​ទំនង

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Revision information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Language settings
km: ការ​កំណត់​ភាសា

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: The installation has encountered an error.
km: ការដំឡើង​មាន​កំហុស ។

en: Installed %module module.
km: បាន​ដំឡើង​​ម៉ូឌុល %module ។

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
km: ពាក្យ​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​ជា​លំដាប់​ឡើង​តាម​ភាព​សំខាន់ ។

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL
