farmOS (3.4.1) - en to bg translation catalogue (80 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: Priority
bg: Приоритет

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Test
bg: Тест

en: Logs
bg: Регистри

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Help text
bg: Помощен текст

en: root
bg: корен

en: Parents
bg: Родители

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Modules
bg: Модули

en: Notes
bg: Бележки

en: Timestamp
bg: Време

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: Expanded
bg: Разгънато

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Configuration saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Revisions
bg: Редакции

en: Count
bg: Брой

en: active
bg: активен

en: Categorize
bg: Категоризирай

en: Authored by
bg: Написано от

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Other
bg: Други

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Temperature
bg: Температура

en: Pressure
bg: Налягане

en: Flag
bg: Информирай

en: Operation
bg: Действие

en: Notifications
bg: Известия

en: Authored on
bg: Написано на

en: Source
bg: Източник

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: People
bg: Потребители

en: Parent terms
bg: Термини с по-общо значение, които се намират по-високо в йерархията.

en: Permissions
bg: Права

en: Product
bg: Продукт

en: Assign
bg: Добави

en: Permission
bg: Разрешение

en: Reports
bg: Доклади

en: Metric
bg: Метрична

en: Rating
bg: Рейтинг

en: System of measurement
bg: Систена за измерване

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Revision information
bg: Информация за редакция

en: Dashboard
bg: Табло

en: Language settings
bg: Настройки на език

en: The installation has encountered an error.
bg: Възникна грешка при инсталацията.

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
bg: Термините се показват в нарастващ ред по важност.

en: Structure
bg: Структура
