farmOS (3.4.2) - en to pa translation catalogue (30 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: root
pa: ਰੂਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: active
pa: ਚਾਲੂ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: People
pa: ਲੋਕ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ

en: Language settings
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਸੈਟਿੰਗ
