farmOS (3.4.2) - en to sk translation catalogue (151 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: value
sk: hodnota

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Public
sk: Verejné

en: more
sk: viac

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: Priority
sk: Priorita

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Logs
sk: Záznamy

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: root
sk: koreň

en: Parents
sk: Nadradené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Modules
sk: Moduly

en: Notes
sk: Poznámky

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Area
sk: Oblasť

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Revisions
sk: Revízie

en: Count
sk: Počet

en: Conditions
sk: Podmienky

en: active
sk: aktívny

en: Categorize
sk: Kategorizovať

en: Authored by
sk: Autor

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Volume
sk: Objem

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Owner
sk: Vlastník

en: Method
sk: Metóda

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Other
sk: Ostatné

en: Basic
sk: Základné

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Temperature
sk: Teplota

en: Pressure
sk: Tlak

en: Override
sk: Nahradiť

en: Operator
sk: Operátor

en: Operation
sk: Operácia

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Condition
sk: Podmienka

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Source
sk: Zdroj

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Activity
sk: Aktivita

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Map
sk: Mapa

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Negate
sk: Negácia

en: Unit
sk: Jednotka

en: Units
sk: Jednotky

en: People
sk: Používatelia

en: Product type
sk: Typ produktu

en: Reference
sk: Referencia

en: Parent terms
sk: Nadradené termíny

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Product
sk: Produkt

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Testing
sk: Testovanie

en: Standard
sk: Štandardná

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Assign
sk: Priradiť

en: Tasks
sk: Úlohy

en: CSV file
sk: CSV súbor

en: Increment
sk: Vzostupne

en: Decrement
sk: Zostupne

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Rate
sk: Sadzba

en: Purchase date
sk: Dátum nákupu

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: Emails
sk: E-maily

en: Or
sk: Alebo

en: About
sk: Informácie o

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Column
sk: Stĺpec

en: Behavior
sk: Správanie

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Metric
sk: Metrický

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Notification settings
sk: Nastavenia upozornení

en: quantity
sk: množstvo

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Relations
sk: Vzťahy

en: System of measurement
sk: Systém mier

en: Flags
sk: Označenia

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Maintenance
sk: Údržba

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Numeric
sk: Číselný

en: And
sk: A

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Tag ID
sk: ID značky

en: The installation has encountered an error.
sk: V inštalácii sa vyskytla chyba.

en: Installed %module module.
sk: Inštaluje sa modul %module.

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
sk: Termíny budú zobrazené vzostupne podľa váhy.

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Entity types
sk: Typy entít

en: Custom output for TRUE
sk: Vlastný výstup pre TRUE

en: Custom output for FALSE
sk: Vlastný výstup pre FALSE

[ctx: Plural]
en: Disabled
sk: Zakázané

en: Condition operator
sk: Operátor podmienok

en: Adjustment type
sk: Typ úpravy ceny
