farmOS (3.4.3) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: People
lo: ຄົນ

en: Tasks
lo: ໜ້າວຽກ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Structure
lo: ໂຄງສ້າງ
