farmOS (3.4.4) - en to mk translation catalogue (13 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: Access control
mk: Контрола на пристап

en: Comments
mk: Коментари

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Logs
mk: Дневници

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Modules
mk: Модули

en: Active
mk: Активно

en: Location
mk: Локација

en: Add @type
mk: Додај @type
