farmOS (3.4.6) - en to ka translation catalogue (65 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Public
ka: საჯარო

en: more
ka: მეტი

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Test
ka: ტესტი

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Parents
ka: მშობლები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Modules
ka: მოდულები

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Files
ka: ფაილები

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Configuration saved.
ka: კონფიგურაცია დამახსოვრებულია.

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Count
ka: რაოდენობა

en: active
ka: აქტიური

en: Categorize
ka: კატეგორიებად დაყოფა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Other
ka: სხვა

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Condition
ka: პირობა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Source
ka: წყარო

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Parent terms
ka: მშობელი ტერმინები

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Assign
ka: მინიჭება

en: Permission
ka: უფლება

en: Or
ka: ან

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი

en: The installation has encountered an error.
ka: შეცდომა ინსტალაციის დროს.

en: Installed %module module.
ka: დაყენებულია %module მოდული.

en: Structure
ka: სტრუქტურა
