farmOS (3.5.0) - en to hy translation catalogue (75 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: value
hy: արժեք

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Expanded
hy: Ընդլայնված

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Area
hy: Տարածք

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Count
hy: քանակ

en: active
hy: ակտիվ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Basic
hy: Տարրական

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Negate
hy: Ժխտել

en: People
hy: Մարդիկ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: The installation has encountered an error.
hy: Խնդիր է առաջացել տեղադրման ընթացքում։

en: Installed %module module.
hy: Տեղադրված է %module մոդուլը։

en: Structure
hy: Կառուցվածք

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: Email or username
hy: Էլ. փոստ կամ օգտանուն
