farmOS (3.5.1) - en to bo translation catalogue (110 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: root
bo: རྩ་བ

en: Parents
bo: མ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Configuration saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Count
bo: གྲངས

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Categorize
bo: ཁྱབ་ཁོངས་དབྱེ་བ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Override
bo: བརྗེ་འབྲི།

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Parent terms
bo: གོང་རིམ་གྱི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Assign
bo: སྒྲིག་པ

en: Tasks
bo: ལས་འགན

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Or
bo: ཡང་ན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Relations
bo: འབྲེལ་ལམ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: The file could not be uploaded.
bo: ཡིག་ཆ་དེ་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Numeric
bo: ཨང་གྲངས

en: And
bo: དང་

en: Language settings
bo: སྐད་རིགས་སྒྲིག་འགོད

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: The installation has encountered an error.
bo: སྒྲིག་འཇུག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Installed %module module.
bo: མ་དཔེ་%module་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
bo: བྱེ་བྲག་གི་མིང་རྣམས་ལྗིད་ཚད་ཆུང་ནས་ཆེ་བར་གོ་རིམ་ལྟར་སྒྲིག་པ།

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Row number
bo: འཕྲེད་ཕྲེང་གི་གྲངས

en: Animal
bo: སྲོག་ཆགས

en: Custom output for TRUE
bo: TRUE འགྲིག་པའི་ཐོན་འབྲས་རང་བཟོ་བྱེད་པ

en: Custom output for FALSE
bo: FALSE མ་འགྲིག་པའི་ཐོན་འབྲས་རང་བཟོ་བྱེད་པ
