farmOS (3.5.2) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: Access denied
ky: Киришке уруксат жок
