farmOS (3.5.2) - en to os translation catalogue (27 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Comments
os: Комментари

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Test
os: Тест

en: Weight
os: Уæз

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: root
os: уидаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд

en: Modules
os: Модултæ
