farmOS (4.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (60 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Images
mn: Зураг

en: value
mn: утга

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Public
mn: Нийтийн

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Quantity
mn: Тоон

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Parents
mn: Үндэс

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Configuration saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдсан

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Temperature
mn: Температур

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: People
mn: Хүмүүс

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Language settings
mn: Хэлний тохируулга

en: The installation has encountered an error.
mn: Суурилуулалтанд алдаа гарсан байна.

en: Installed %module module.
mn: %module модулийг суурилуулчихсан.

en: Structure
mn: Бүтэц

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах

en: Next steps
mn: Дараагийн алхамууд
