farmOS (4.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (89 entries)

en: Forms
ms: Borang-borang

en: Images
ms: Imej-imej

en: value
ms: nilai

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Value
ms: Nilai

en: Groups
ms: Kumpulan-kumpulan

en: Group
ms: Kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: more
ms: lagi

en: Access control
ms: Kawalan akses

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Comments
ms: Komen-komen

en: Taxonomy
ms: Taksonomi

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Reset
ms: Set semula

en: Test
ms: Ujian

en: Logs
ms: Log-log

en: Weight
ms: Pemberat

en: Link
ms: Pautan

en: Help text
ms: Teks bantuan

en: root
ms: pangkal

en: Parents
ms: Induk

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Export
ms: Eksport

en: Save
ms: Simpan

en: True
ms: Benar

en: Default
ms: Lalai

en: Time
ms: Masa

en: View
ms: Pandangan

en: Modules
ms: Modul-modul

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: Continue
ms: Teruskan

en: Email
ms: E-mel

en: Files
ms: Fail

en: Expanded
ms: Terkembang

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: Access denied
ms: Akses dinafikan

en: Configuration saved.
ms: Konfigurasi disimpan.

en: Filter
ms: Tapis

en: Location
ms: Lokasi

en: Revisions
ms: Semakan

en: Count
ms: Bilangan

en: Categorize
ms: Mengkategorikan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Owner
ms: Pemilik

en: General
ms: Umum

en: Method
ms: Kaedah

en: Basic
ms: Asas

en: Role
ms: Peranan

en: Operation
ms: Operasi

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Create new revision
ms: Mencipta semakan baru

en: Workflow
ms: Alir kerja

en: People
ms: Orang

en: Parent terms
ms: Istilah-istilah induk

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Product
ms: Produk

en: Testing
ms: Menguji

en: Assign
ms: Tetapkan

en: Tasks
ms: Tugasan-tugasan

en: Permission
ms: Keizinan

en: Rate
ms: Menilai

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Or
ms: Atau

en: About
ms: Perihal

en: Reports
ms: Laporan

en: Rating
ms: Penilaian

en: Relations
ms: Hubungan

en: Save and continue
ms: Simpan dan teruskan

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Revision information
ms: Maklumat semakan

en: Dashboard
ms: Papan pemuka

en: The file could not be uploaded.
ms: Fail tidak dapat dimuat naik.

en: Language settings
ms: Seting bahasa

en: Machine-readable name
ms: Nama yang boleh dibaca oleh mesin.

en: The installation has encountered an error.
ms: Pemasangan telah menemui ralat.

en: Installed %module module.
ms: Modul %module sudah dipasang

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
ms: Istilah-istilah dipamerkan dalam urutan menaik mengikut pemberat.

en: Structure
ms: Struktur

en: Next steps
ms: Langkah selanjutnya

en: Date processed
ms: Tarikh diproses
