farmOS (4.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (124 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Images
eu: Irudiak

en: value
eu: balioa

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Public
eu: Publikoa

en: more
eu: gehiago

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: root
eu: erroa

en: Parents
eu: Gurasoak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: Modules
eu: Moduluak

en: Notes
eu: Oharrak

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Count
eu: Zenbatu

en: Categorize
eu: Sailkatu

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Owner
eu: Jabea

en: General
eu: Orokorra

en: Method
eu: Metodoa

en: Other
eu: Bestea

en: Basic
eu: Basikoa

en: Role
eu: Rol

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Flag
eu: Bandera

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Condition
eu: Baldintza

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Source
eu: Iturburua

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Map
eu: Mapa

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Parent terms
eu: Guraso terminoak

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: Testing
eu: Proba

en: Standard
eu: Estandar

en: Assign
eu: Esleitu

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Increment
eu: Gehikuntza

en: Decrement
eu: Gutxikuntza

en: Allowed values
eu: Baimendutako balioak

en: Permission
eu: Baimena

en: Rate
eu: Balorazioa

en: Organization
eu: Erakundea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Data
eu: Datu

en: Finish
eu: Amaitu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Reports
eu: Txostenak

en: Column
eu: Zutabe

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: Speed
eu: Abiadura

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Relations
eu: Harremanak

en: Flags
eu: Banderak

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: The file could not be uploaded.
eu: Ezin izan da igo fitxategia.

en: Numeric
eu: Zenbakia

en: And
eu: Eta

en: Language settings
eu: Hizkuntza ezarpenak

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: The installation has encountered an error.
eu: Instalazioak errore bat aurkitu du.

en: Installed %module module.
eu: %module modulua instalatu da.

en: Form settings
eu: Formularioaren ezarpenak

en: Structure
eu: Egitura

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: Save comment
eu: Iruzkina gorde

en: Next steps
eu: Hurrengo pausoak

en: Add @bundle
eu: Gehitu @bundle

en: You have unsaved changes.
eu: Gorde gabeko aldaketak dituzu.
