farmOS (4.0.0-beta4) - en to mg translation catalogue (19 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Comments
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Source
mg: Loharano

en: People
mg: Olona

en: Reports
mg: Tatitra

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: The installation has encountered an error.
mg: Tsy nahitana olana ny fametrahana

en: Structure
mg: Tatitra

en: Next steps
mg: Dingana manaraka
