farmOS (4.0.0) - en to kk translation catalogue (67 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Images
kk: Суреттер

en: value
kk: мағына

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Test
kk: Тест

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Help text
kk: Анықтама

en: root
kk: түбір

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Modules
kk: Модульдер

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Configuration saved.
kk: Конфигурация сақталды.

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Count
kk: Саны

en: Categorize
kk: Категорияларға бөлу

en: Authored by
kk: Автор

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Operation
kk: Операция

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Parent terms
kk: Ата-аналық терминдер

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Assign
kk: Тағайындау

en: Permission
kk: Құқық

en: Or
kk: немесе

en: Reports
kk: Есептер

en: Rating
kk: Рейтинг

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері

en: The installation has encountered an error.
kk: Қондыру барысында қате табылды.

en: Installed %module module.
kk: %module модулі қондырылды.

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
kk: Терминдер мөлшері өсе келе көрсетіледі.

en: Next steps
kk: Келесі қадам
