farmOS (4.0.0-beta2) - en to si translation catalogue (42 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Images
si: රූප

en: value
si: අගය

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Public
si: පොදු

en: more
si: තවත්

en: Access control
si: ප්‍රවේශ පාලක

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Configuration saved.
si: සැකසුම් සුරකින ලදී.

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: Count
si: එකතුව

en: Basic
si: මූලික

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Permissions
si: අවසර

en: Tasks
si: කාර්ය

en: Reports
si: වාර්තා

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: The installation has encountered an error.
si: Install කිරීමේදී දෝශයක්‌ ඇතිවිය.

en: Installed %module module.
si: මොඩියුලය %module ඉන්ස්‌ටෝල් කර හමාරයි.

en: Structure
si: ආකෘතිය

en: Next steps
si: මීලග පියවර
