farmOS (4.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (58 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: root
sq: baza

en: Parents
sq: Prindër

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Modules
sq: Modulët

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Configuration saved.
sq: Konfigurimi u ruajt.

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Revisions
sq: Revizione

en: Count
sq: Numri

en: Categorize
sq: Kategorizo

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Operation
sq: Veprimi

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Parent terms
sq: Termet prind

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Assign
sq: Përcakto

en: Permission
sq: Të drejta

en: Or
sq: ose

en: About
sq: Informacione

en: Reports
sq: Raportet

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: Revision information
sq: Informacionet e revizionit

en: Language settings
sq: Rregullimet e stemës

en: The installation has encountered an error.
sq: Instalimi ka ndeshur në një gabim.

en: Installed %module module.
sq: U instalua moduli %module.
