farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Expanded
am: የተለጠጠ

en: Location
am: ቦታ
