farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Link
ar: رابط

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Expanded
ar: موسع

en: Location
ar: الموضع

en: Tasks
ar: المهام

en: Crop
ar: الاقتصاص

en: Edit URL
ar: تحرير العنوان URL
