farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Link
ast: Enllaz

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Options
ast: Opciones

en: Expanded
ast: Expandíu

en: Location
ast: Llugar
