farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Link
bg: Линк

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Options
bg: Параметри

en: Expanded
bg: Разгънато

en: Location
bg: Местоположение
