farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Tasks
bo: ལས་འགན

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག
