farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Link
cy: Dolen

en: Save
cy: Cadw

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Expanded
cy: Wedi ehangu

en: Location
cy: Lleoliad
