farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Options
el: Επιλογές

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Tasks
el: Εργασίες

en: Crop
el: Περικοπή

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL
