farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Link
eo: Ligilo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: Location
eo: Loko

en: Tasks
eo: Taskoj
