farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Link
es: Enlace

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Options
es: Opciones

en: Expanded
es: Expandido

en: Location
es: Ubicación

en: Start Time
es: Hora de inicio

en: End Time
es: Hora de finalización

en: Tasks
es: Tareas

en: Classes
es: Clases

en: Children
es: Niños

en: Crop
es: Recortar

en: Season
es: Temporada

en: Edit URL
es: Editar URL
