farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Options
et: Valikud

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Location
et: Asukoht

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Classes
et: Klassid

en: Children
et: Alamlehed

en: Crop
et: Lõika

en: Edit URL
et: Muutmise URL
