farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Link
fa: پیوند

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Expanded
fa: گسترده

en: Location
fa: مکان

en: Tasks
fa: وظایف

en: Crop
fa: برش

en: Edit URL
fa: ویرایش آدرس
