farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Link
gl: Ligazón

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Options
gl: Opcións

en: Expanded
gl: Expandida

en: Location
gl: Localización

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Crop
gl: Recortar

en: Edit URL
gl: Editar URL
