farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Link
gu: કડી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: Location
gu: સ્થાન

en: Tasks
gu: કાર્યો

en: Edit URL
gu: URL સંપાદિત કરો
