farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Link
hr: Poveznica

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Options
hr: Opcije

en: Expanded
hr: Prošireno

en: Location
hr: Lokacija

en: Tasks
hr: Zadaće

en: Crop
hr: Odreži

en: Edit URL
hr: Uredi URL
