farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Link
hy: Հղում

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Expanded
hy: Ընդլայնված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը
