farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Link
id: Tautan

en: Save
id: Simpan

en: Options
id: Opsi

en: Expanded
id: Diluaskan

en: Location
id: Lokasi

en: Tasks
id: Tugas

en: Crop
id: Pangkas
