farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Link
ja: リンク

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Options
ja: オプション

en: Expanded
ja: 展開

en: Location
ja: 場所

en: Start Time
ja: 開始時間

en: End Time
ja: 終了時間

en: Tasks
ja: タスク

en: Classes
ja: クラス

en: Crop
ja: トリミング

en: Edit URL
ja: URLの編集
