farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Link
jv: Tautan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Options
jv: Opsi

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: Location
jv: Lokasi

en: Tasks
jv: Préntah

en: Edit URL
jv: Sunting URL
