farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Link
kk: Сілтеме

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: Location
kk: Орналасуы
