farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Link
lt: Nuoroda

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Location
lt: Vieta

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL
