farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Link
lv: Saite

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Options
lv: Iespējas

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Crop
lv: Apgriezt

en: Edit URL
lv: Labot URL
