farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Tasks
my: လုပ်ငန်းများ
